Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Zasady Stosowania Produktów

W zależności czy chcemy schudnąć, dobrze i zdrowo się odżywiać czy przytyć tak należy stosować nasze produkty odżywcze:

Przy odchudzaniu od Ciebie zależy o jakiej porze zjesz nasze koktajle. Jesteśmy ludźmi i w naszym społeczeństwie nie mamy tak uporządkowanego dnia jakbyśmy chcieli. Możesz to robić zamiennie. Sam ustal sobie tryb odchudzania i kiedy i jak jesz.

Dzienna zalecana ilość Protein uzależniona jest od masy ciała, prowadzonego stylu życia oraz diety. Minimum jest to jedna łyżka stołowa do każdego koktajlu. Gdy chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej zapraszam TUTAJ, a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Nasze Herbatki i napoje możesz pić o dowolnej porze w zależności od twojego stylu życia.

Produkty energetyzujące Herbatki NRG, Tabletki NRG, Cell Activator wtedy, gdy odczuwasz znużenie.

Błonnikowe Tabletki Dietetyczne i Tabletki z Aktywnym Błonnikiem - Fiberbond przed każdym posiłkiem popijając dużą szklanką wody.

Thermo Complete, Herbalifeline, Xtra Cal, Schizandra Plus, - najlepiej pomiędzy głównymi posiłkami popijając dużą szklanką wody.

Jak w każdej diecie czy naszym codziennym życiu ważna jest u nas WODA. Należy bowiem pamiętać, iż powinniśmy jej pić minimum 1 litra dziennie, a najlepszym rozwiązaniem było by pić ja na poziomie 1,5 litra. Nie można przecież przesadzić.

Co robią produkty z naszym ciałem:
Po pierwsze: Oczyszczają organizm z toksycznych złogów (gromadzonych całymi latami pozostałości przemiany materii, leków chemicznych, pestycydów, azotanów i innych szkodliwych substancji pochodzących z tego co pijemy, wdychamy czy jemy, zatruwających ustrój, utrudniających wchłanianie i wydalanie).

Po drugie: Pełnowartościowe odżywienie (dostarczenie wszystkich niezbędnych substancji pokarmowych w celu przywrócenia utraconej równowagi będącej wynikiem spożywania niepełnowartościowej żywności, która na skutek chemizacji rolnictwa i jej nieprawidłowego przetwórstwa, została wyjałowiona z mikro i makroelementów, enzymów, olejków eterycznych, witamin).

Są to dwa procesy prowadzące do zlikwidowania złych przyczyn zmian w naszych organizmach. Preparaty mają te właśnie cechy kompleksowego działania. Preparaty są bezpieczne i efektywne dla wszystkich, dorosłych i dzieci, zdrowych i chorych. Można je stosować w tak delikatnych przypadkach jak ciąża (nawet z komplikacjami), alergie, stany przedzawałowe, cukrzyca, nadciśnienie, niedociśnienie, astma, anemia itd.
Polepszają samopoczucie, sprawiają, że masz więcej energii i jesteś w dobrej formie. Pomagają kontrolować wagę naszego ciała, można z nimi stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, a utrzymanie właściwej wagi jest jednym z elementów prowadzącym do lepszego, zdrowszego trybu życia. Jednak nie są one produktami leczniczymi w ściśle tego słowa znaczeniu. Poprzez właściwie dobranie składników w nich zawartych wspomagają właściwą pracę naszego organizmu. Jest to bowiem odżywianie na poziomie komórkowym, a co właściwie dożywione komórki zrobią z naszym ciałem to każdy musi sprawdzić na sobie. Wiele milionów osób stosujących już się o tym przekonało, może czas na ciebie. Są one odżywkami i należy je traktować jak żywność w ścisłym tego słowa znaczeniu.

Stosując produkty można osiągnąć:
- spadek wagi ciała nie głodząc się przy tym i nie odczuwając objawów niedożywienia,
- zdrowo się odżywić, nie tracąc na wadze,
- mając niedowagę stosując odpowiedni program można zwiększyć wagę ciała.

W każdym z powyższych programów odżywiania uzyskuje się naturalne oczyszczenie organizmu i jego odżywienie.

Produkty spełniają dwa następujące prawa międzynarodowe:

Mega dosage law (równowaga składników), czyli w opakowaniu znajduje się dokładnie to co podaje etykieta (nie mniej i nie więcej). Czyli jeśli masz coś jeść w konkretnych ilościach od razu wiesz ile tego zjadłeś.

Label law (prawo nalepki), czyli prawo stwierdzające brak skutków ubocznych. Innymi słowy, jeśli na etykiecie nie ma wyraźnie napisanych przeciwwskazań i działań ubocznych, to znaczy, że tak jest naprawdę. Jeśli chcesz wiedzieć czy możesz je jeść napisz do Nas, a dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz.

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544