Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Suplementacja wellness

SUPLEMENTY = ZDROWE ODŻYWIANIE = WELLNESS

Nasz organizm to miliardy komórek i każda z nich potrzebuje codziennie kompleksu wszystkich składników odżywczych. Niestety w praktyce tak się nie dzieje.

Nasza codzienna dieta nie jest w stanie sprostać tym wymogom. Nasza dieta zawiera nadmiar szkodliwych substancji i niedobór potrzebnych składników.NIEDOWAGA

Nadmiary:

 • Tłuszcze nasycone
 • Białka zwierzęce
 • Sól, cukier
 • Cholesterol
 • Chemikalia ( konserwanty, barwniki, pestycydy, hormony, antybiotyki, metale ciężkie, substancje rakotwórcze powstałe podczas smażenia i wędzenia….)

Niedobory:

 • Witaminy
 • Minerały
 • Proteiny roślinne
 • Błonnik
 • Oleje nienasycone
 • Biopierwiastki
 • Antyutleniacze

ShapeWorks LIDER PRZEMYSŁU „WELLNESS”

WELLNESS -To prawdziwy „przemysł zdrowia"

Jest odpowiedzią na marzenia osób, które chcą kontrolować swoje zdrowie, odzyskać i utrzymać dobre samopoczucie. Jest dla tych, którzy chcą zminimalizować efekty starzenia i zabezpieczyć się przed chorobami cywilizacyjnymi.

NADWAGAJest również odpowiedzią na marzenia naukowców, myślicieli i lekarzy wierzących , że ludzka mądrość doprowadzi do efektywnego wykorzystania żywności jako środka służącego zdrowiu.
Pomimo osiągnięć medycyny i rozwoju farmacji statystyki wskazują na ogromy kryzys zdrowia w społeczeństwie krajów rozwiniętych.


Wzrost liczby osób z :

 • Nadwagą i otyłością
 • Bardzo szybki wzrost liczby dzieci z nadwagą
 • Chorych na przeróżne choroby cywilizacyjne


To fatalna prognoza dla następnych pokoleń i równocześnie objaw bezsilności medycyny i farmacji wobec rozwoju cywilizacji.
Alternatywą jest bardzo dynamicznie rozwijająca się na świecie branża „wellness” - oferująca całą gamę produktów i usług, służących tak ważnej profilaktyce zdrowia i utrzymaniu dobrej kondycji i młodego wyglądu.


JAKO ALTERNATYWĘ MOŻECIE PAŃSTWO ROZWAŻYĆ STOSOWANIE PRODUKTÓW

Korzyści jakie uzyskujemy decydując się na produkty?

 1. Lider na rynku technologii odżywczych - dobre samopoczucie zależy od odpowiedniego odżywiania, jest to fakt powszechnie uznawany lecz często niewystarczająco podkreślany przez ekspertów odżywiania. Właśnie to ukierunkowanie pozwala na leczenie chorób i symptomów wynikających ze stylu życia 20 wieku. ShapeWorks sięgnął do historii ziół, by wyszukać te składniki, które mogą pomóc nam w ukształtowaniu naszego odżywczego przeznaczenia.
 2. Za sukcesem stoi nauka - Radę Naukową Herbalife tworzą przodujący w swoich dziedzinach naukowcy oraz eksperci od żywienia, zapewniając , by produkty  spełniały, a często nawet przekraczały najwyższe możliwe standardy.
 3. Równowaga natury - połączenie natury z zaawansowaną technologią zapewnia w produktach istotne dzienne dawki składników odżywczych , co jest pożądanym dodatkiem każdego stylu życia. Preparaty spełniają dwa międzynarodowe prawa:
  • Mega Dosage Law /Prawo Równowagi Składników/. W opakowaniu znajduje się dokładnie to, co podaje etykieta i są to ilości zgodne z normami danego kraju (w tym wypadku polskimi).
  • Label Law /Prawo Etykiety/. Jeśli na etykiecie nie ma wyraĽnie opisanych przeciwwskazań i działań ubocznych, to znaczy, że rzeczywiście ich nie ma.
 4. Składniki ziołowe - W celu udostępnienia wysokiej jakości produktów pochodzenia naturalnego, poszukiwane są składniki we wszystkich zakątkach świata.
 5. Bezpieczne i skuteczne - Przez cały czas prowadzone są prace badawcze i naukowe, by produkty były jak najbardziej nowoczesne oraz rozwijały się wraz z postępem nauki o odżywianiu.
 6. 30- dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy - Satysfakcja klientów jest naszym założeniem, dlatego też oferujemy 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na każdy produkt.
 7. Przyszłość - jest obecnie w 65 krajach na całym świecie i dalej się rozwija. Celem na przyszłość jest oferowanie wysokiej jakości suplementów odżywczych , łatwo dostępnych dla każdego, kto chce poprawić swój styl życia i samopoczucie.

Preparaty były systematycznie badane w wielu klinikach i instytutach zdrowia na świecie. Polska była 33 krajem OFICJALNIE OTWARTYM (rejestracja w 1994r.)

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544