Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Program ShapeWorks

PROTEINY + PERSONALIZACJA

Osobisty program kontroli wagi
dla optymalnych rezultatówTwoje kluczowe słowa ShapeWorks to
PROTEINY + PERSONALIZACJA


ShapeWorks to przełomowy program
kontroli wagi.

ShapeWorks ODCHUDZANIE

Opracowany przez wiodących naukowców w dziedzinie Żywienia. Skonstruowany został na podstawie wieloletnich badań naukowych, testów klinicznych, teorii i filozofii dr.Davida Hebera - profesora medycyny i zdrowia społecznego, stałego wykładowcy na UCLA, Dyrektora Narodowego Instytutu Zdrowia i Przewodniczącego Rady Naukowej Herbalife.

ShapeWorks to indywidualne rozwiązanie, które pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów kontroli wagi. Jest odżywczy, łatwy w stosowaniu, bezstresowy i - co najważniejsze - działa! Indywidualizuje on dzienne spożycie białka w zależności od zapotrzebowania Twojego organizmu w celu skutecznej kontroli wagi, utrzymania masy mięśni i narządów wewnętrznych, budowy chudych grup mięśni i przeciwdziała napadom głodu.

W ramach Programu ShapeWorks będziesz mieć osobistego Doradcę, który będzie Cię prowadził i motywował na każdym etapie Twojej drogi do sukcesu.


JEST PROSTY JAK NADWAGA NIEDOWAGA ODCHUDZANIENADWAGA NIEDOWAGA ODCHUDZANIENADWAGA NIEDOWAGA ODCHUDZANIE

NADWAGA NIEDOWAGA ODCHUDZANIE Poznaj Swoje Ciało...
Twój Doradca ShapeWorks przeprowadzi analizę Twojego składu ciała, aby móc określić Twoje dzienne zapotrzebowanie na proteiny i kalorie oraz zaproponować Ci odpowiedni Plan Posiłków dla skutecznej kontroli wagi.
NADWAGA NIEDOWAGA ODCHUDZANIE Ciesz się idealnym posiłkiem!
Program ShapeWorks obejmuje pyszne, zastępujące posiłek, bogate w składniki odżywcze koktajle. Dodatkowo - dopasowana do potrzeb Twojego organizmu - ilość protein, pozwala na przezwyciężenie napadów głodu. Program Początkowy ShapeWorks oferuje Ci kluczowe produkty skutecznej kontroli wagi.

Zestaw zawiera:
NADWAGA NIEDOWAGA ODCHUDZANIE Optymalizuj swój sukces!
Twój Doradca ShapeWorks zoptymalizuje twój sukces, dzięki wsparciu i motywacji, poradom dotyczącym ćwiczeń, wskazówkom na temat zasad zdrowego odżywiania, śledzeniu sukcesów w kontroli wagi i wiele więcej! Twój Doradca pomoże Ci także wybrać odpowiednie produkty uzupełniające - suplementy dietetyczne z szerokiej gamy produktów, które pomogą Ci przezwyciężyć wyzwania związane z dietą, a także produkty energetyczne i ukierunkowane, by wspomóc określone układy w Twoim organizmie.

Odkryj siłę personalizacji - indywidualnie dobrana ilość protein, indywidualny plan posiłków i osobisty doradca - aby łatwo uzyskać idealną sylwetkę bez uczucia głodu, bez efektu yo-yo - wszystko to dzięki ShapeWorks!

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544