Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Odżywka Białkowa

Mieszanka białka sojowego i białka serwatki

Podstawowe korzyści:

 • dożywia mięśnie i wzmacnia ich siłę
 • zawiera wysokiej jakości białko sojowe i serwatkę
 • pomaga utrzymać właściwy i bezpieczny poziom spożycia białek
 • nie zawiera słodzików, drożdży i sztucznych barwników
odżywka białkowa


 

Podstawa programu Herbalife Odżywka Białkowa
Białka, a mówiąc dokładniej elementy budujące białka, zwane aminokwasami, są niezbędnym składnikiem praktycznie każdej komórki w organizmie. Rozwój i funkcjonowanie komórek układu immunologicznego, włosów, skóry i mięśni zależy właśnie od białka.

Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty w odchudzaniu, często ograniczamy spożycie pokarmów zawierających białka, myśląc iż w ten sposób zredukujemy ilość spożywanych kalorii. Może to spowodować groźny dla zdrowia niedobór białka i brak równowagi odżywczej w organizmie, co w efekcie końcowym spowolni proces chudnięcia, a nawet może doprowadzić do przytycia. Powszechnie nazywa się to efektem jo-jo.

Aby uniknąć efektu jo-jo, musisz dostarczać organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a jednym z najważniejszych jest białko. Ilość białka potrzebnego dziennie wynosi 1 gram na 1 kilogram Twojej masy ciała. A więc jeżeli ważysz 60 kg, to potrzebujesz około 60 gramów białek dziennie.

 • Świetna wiadomość dla osób kontrolujących wagę:
  Dodając Formułę 3 - Odżywkę Białkową do koktajlu sporządzonego z Formuły 1 - Koktajlu Odżywczego zwiększasz ilość spożytego białka bez zwiększania ilości tłuszczu, węglowodanów i kalorii
 • Uzyskaj lepsze rezultaty:
  Jedna do trzech łyżeczek Formuły 3 dziennie to nawet do 15 gramów białek więcej. Dłużej odczuwasz sytość, a jednocześnie masz pewność, że dostarczasz organizmowi tego, co potrzebuje.
 • Dostosuj swój koktajl do własnych potrzeb:
  Stosując Formułę 3 z Formułą 1 - Koktajlem Odżywczym możesz stworzyć idealny koktajl, odpowiadający Twojemu zapotrzebowaniu na białko, nie zwiększając ilości spożytych kalorii pochodzących z tłuszczy i węglowodanów.
 • Marzenie kulturysty: Odżywka Białkowa to produkt idealny dla osób uczęszczających na siłownię, gdyż zwiększa spożycie białka. Mogą oni również stosować Formułę 1 - Koktajl Odżywczy dodając mleko, owoce i dwie łyżeczki Formuły 3, co daje zalecane po ćwiczeniach, a potrzebnych organizmowi 25 gramów białka.
 • Różnorodność zastosowań:
  Odżywka Białkowa jest doskonała do koktajli, napojów, zup i sosów do makaronów. Z łatwością daje się rozmieszać w napoju zimnym lub ciepłym.

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544