Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

NRG - Naturalna Guarana

Naturalna energia w łatwej w użyciu postaci

Podstawowe korzyści:

  • podwyższa i utrzymuje wysoki poziom energii
  • poprawia koncentrację
  • świetna alternatywa dla kawy
nrg

 

Guarana jest rośliną pnącą, rosnącą w Ameryce Południowej. Dzięki swoim orzeźwiającym właściwościom przez wieki wykorzystywana była przez Indian z dorzecza Amazonki. Dzisiaj w Brazylii Guarana dodawana jest do lekkich napojów w celu dostarczenia organizmowi dodatkowej energii w naturalny sposób. Guarana jest łagodniejsza dla układu pokarmowego niż większość innych postaci kofeiny. Dlatego też jest przez wiele osób preferowana jako alternatywa kawy. Jeżeli się odchudzasz, redukcja spożywanych kalorii może mieć znaczący wpływ na Twoją witalność i objawiać się jako zmęczenie fizyczne.

Guarana może być "energetycznym pomocnikiem", szybko się wchłania i bardzo szybko działa. Herbalife wykorzystała naturalne właściwości tego jednego z najbardziej energetycznych ziół w swoich produktach - herbatce i tabletkach. Dostarczają one dodatkowej energii i uczucia witalności w ciągu całego dnia, niezależnie do przyczyny spadku Twojej witalności. Również przy aktywnym trybie życia nasze produkty stanowią wyśmienity dodatek, który utrzyma Cię na topie.

Dostępna w dwóch postaciach:

  • N-R-G Tabletki
  • N-R-G Herbatka

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544