Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Niedowaga Jak Przytyć?

Równie ważnym problemem jak nadwaga jest niedowaga
Wielu zadaje sobie pytanie jak przytyć? lub jak szybko przytyć? O ile można poprzez odstawienie posiłków zrzucić szybko parę kilogramów, co niestety nie jest za zdrowe dla naszego organizmu, to przybranie nawet kilku kilogramów może być wielkim problemem. Wiedzą o tym doskonale osoby, których ta sprawa dotyczy.


Niedowaga może wynikać z kilku powodów:
  • choroba lub stan pochorobowy
  • złe odżywianie (zły zestaw spożywanego jedzenia)
  • za mało jedzenia (brak jedzenia lub świadome głodzenie się)
  • nadmierne zużycie energii (ciężka praca fizyczna)
  • problemy z trawieniem, wchłanianiem lub z transportem międzykomórkowym składników odżywczych
Niedowaga Jak Przytyć?

Jak wynika z naszych doświadczeń w tym zakresie i badań najczęściej mamy do czynienia z tym ostatnim podpunktem i aby poprawić te procesy niezbędnym jest wprowadzenie do diety produktów, które oczyszczają organizm i dożywiają go.

Koncepcja Odżywiania Komórkowego , zakłada dostarczenie wszelkich niezbędnych składników do każdej komórki naszego ciała w każdym układzie.
Istotą tej koncepcji jest zapewnienie prawidłowego działania trzech procesów:

trawienia, wchłaniania i transportu do komórek

Realizowane jest to przez dostarczenie odpowiedniego pokarmu, który oprócz białka sojowego, oparty jest głównie na mikroelementach odżywczych i ziołach. Pokarm ten oprócz dożywiania, zapewnia również oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn.

W przypadku osób z nadwagą, tak potraktowany organizm, przy równoczesnym ograniczeniu ilości kalorii wraca do równowagi i zaczyna prawidłowo spalać nadmiar zgromadzonego tłuszczu.

W przypadku osób z niedowagą, dostarczony dodatkowo, poza normalnym jedzeniem, pozwala odbudować organizm. W przypadku wszystkich osób komórki stają się zdrowsze i silniejsze. Powstają z nich nowe, zdrowe i silne komórki, które z czasem zastępują stare i osłabione. Następuje stopniowa odnowa biologiczna organizmu. Ciało jest silniejsze, zdrowsze, sprawniejsze, odporniejsze na choroby. Stałe, właściwe odżywianie i bieżące oczyszczanie z toksyn i ubocznych produktów przemiany materii (głównie wolnych rodników) sprawia, że procesy starzenia nie przebiegają tak jak u innych osób.

Podstawą tego dodatkowego odżywiania jest tu Koktajl Odżywczy na bazie białka sojowego, który ma w sobie wszystkie niezbędne elementy odżywcze i dożywia ciało. Białko wzmacnia mięśnie i to właśnie masa mięśniowa rośnie, bo przecież nie chodzi o to, by obrosnąć w tłuszcz, a właśnie "zbudować" ciało. Mamy przecież wyglądać pięknie. Do tego potrzebne są także witaminy i minerały, ważne m.in. w procesie przyswajania białka i błonnik, żeby oczyścić jelita, a tym samym poprawić wchłanianie.

Koktajl pije się jako deser po posiłku, do tego Multiwitaminy, oraz Błonnik i Zioła. To proste, a produkty zrobią swoje.

Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest poszerzenie zestawu o takie produkty jak:

Napój Aloes i Zioła, Cell Activator oraz Herbatka NRG, które wspomogą pracę naszego organizmu w celu osiągnięcia właściwego celu.

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544