Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Nadwaga Jak schudnąć?

Odchudzanie! Odwieczny problem naszych czasów.

Każdy z nas jest inny, odchudza się inaczej i potrzebuje indywidualnej diety dostosowanej do własnego ciała aby schudnąć, schudnąć szybko ale z głową.

Dlatego każdy potrzebuje osobistego podejścia i różnej ilości jedzenia. Nie możemy wszystkich ludzi traktować jednakowo.

nadwaga, jak schudnąć

 

Osobisty Program Kontroli Wagi Ukierunkowane Odżywianie ShapeWorks™

Nauka stojąca za ShapeWorks oparta jest na teoriach i badaniach dr. Davida Hebera, Przewodniczącego Rady Naukowej Herbalife. Dr Heber uważa, że programy kontroli wagi powinny być dostosowane indywidualnie do każdego człowieka, jego sylwetki, składu ciała i stylu życia. Filozofia ta znajduje swoje odzwierciedlenie w programie ShapeWorks, który dostosowuje ilość protein w codziennej diecie do zapotrzebowania organizmu na proteiny. Dr Heber sugeruje, że koktajle o wysokiej zawartości protein, zdrowe posiłki oraz ćwiczenia stanowią podstawę skutecznego programu kontroli wagi.

A więc co to jest ShapeWorks ?

To Osobisty Program Kontroli Wagi, który pracuje dla każdej osoby, która się na niego zdecyduje! ShapeWorks to indywidualne rozwiązanie, które pomoże w osiągnięciu celów kontroli wagi. Jest odżywcze, łatwe w zrozumieniu, bezstresowe i co najważniejsze - działa!

ShapeWorks to łatwe do przygotowania w każdych warunkach i do zabrania wszędzie wypełnione białkiem sojowym i zdrowymi węglowodanami koktajle. Indywidualnie dobrana ilość Odżywki Białkowej pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie na białko każdego organizmu. Przyjmuje się, iż powinniśmy jeść 1 g czystego białka na 1 kg masy naszego ciała. Dzienne spożycie odpowiedniej ilości białka pomaga w walce z atakami głodu, a jednocześnie wspiera utrzymanie beztłuszczowej masy ciała. Odpowiednie białko wspomaga budowę masy mięśniowej, a ta jak wiadomo wspomaga proces spalania zbędnych kalorii. Multiwitaminy zostały opracowane z myślą o uzupełnieniu działania koktajli, dzięki dostarczaniu witamin i minerałów. Błonnik i Zioła wspierają kontrolę wagi wypłukując toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii z organizmu.

Te produkty w połączeniu ze zdrowymi, dobrze zbilansowanymi posiłkami są dla organizmu paliwem na cały dzień. Aby zdrowo się odchudzać winniśmy jeść 3 główne posiłki dziennie. W zależności od naszej masy ciała powinniśmy je uzupełniać jeszcze zdrowymi przekąskami.

Właściwe odchudzanie polega na zrzucaniu od 3 do 5 kg miesięcznie. Zrzucanie większej ilości kg nie jest wcale tak zdrowe dla organizmu jak się niektórym wydaje. Jeżeli bowiem kilogramy przybywały nam przez lata nie możemy ich się pozbyć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ponadto jest jeszcze jedna ważna rzecz. Nasza skóra musi się zregenerować. Co z tego że będziemy mieli nagle, szybko mniej o 15 kg, gdy fałdy skóry zostaną po bokach. To też musi zostać zrzucone i na to potrzeba właśnie tego czasu. Schudnąć szybko ale z głową. nadwaga, jak schudnąć

Odchudzanie nie jest wyścigiem, kto pierwszy ten lepszy. Jest walką ze swoimi słabościami. I można z tym wygrać. Nadwaga

Ponadto należy liczyć się w przypadku szybkiej utraty wagi z efektem jo-jo. Organizm bowiem nie wykształcił tyle masy mięśniowej aby spalać nasze kalorie ani nie przyzwyczaił się do tego, że jest go po prostu mniej. Kto stosował różnego rodzaju diety jedno składnikowe typu: Kapuściana, Makaronowa, Cytrusowa, Ananasowa itd. wie jak się to kończy.

Wizytą w lodówce

Gdyż jesteśmy po prostu głodni. Organizm domaga się składników odżywczych, których wcześniej mu ograniczano. Odchudzanie musi przebiegać tak, aby nasz organizm był z tego zadowolony.

Przy produktach ShapeWorks nie ma takiego problemu. Podczas odchudzania nie czujemy głody, gdyż dostarczamy wszystkiego co niezbędne. Nie katujemy naszych organizmów. Przy jakiś wynalazkach szybko się nudzimy. Tutaj tego nie ma, gdyż te produkty zastępują tylko ok. 70% naszego pożywienia. 30% zostaje z normalnej diety oczywiście odpowiednio pomniejszone kalorycznie (dlaczego mamy tyle jeść jeśli ma nas być mniej). Po prostu organizm nie domaga się tyle co wcześniej.

To jest właśnie źródło sukcesu naszych produktów. Właściwy, zbilansowany dobór składników odżywczych dla naszych ciał, sprawdzone suplementy i efekty, (jak schudnąć) które mówią same za siebie.

Odchudzanie nie musi być katorgą, może być przyjemnością.

Właśnie poczucie, iż chcemy być wellness sprawia, iż zaczynamy dbać o nasz wygląd, zdrowie i kondycje. Wellness to bowiem filozofia życia, która części ludzkości przeświecała od zawsze. Jest to określenie stylu życia, który za cel ma doprowadzić do harmonii pomiędzy ciałem i umysłem oraz zapewnić dobre samopoczucie. Żeby poczucie wellness było pełne potrzebne są produkty żywnościowe, które dostarczą nam wszystkiego tego co jest niezbędne do właściwego funkcjonowania naszych ciał.

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544