Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Koło Inteligentnego Odżywiania

Rozwiązania dla codziennego odżywiania

Produkty Odżywiania Podstawowego

Jakikolwiek jest Twój dzień, Produkty Odżywiania Podstawowego Herbalife pomogą Ci pozostać dobrze odżywionym w zdrowiu i energii. Stworzona przez czołowych ekspertów w dziedzinie odżywiania i nauki, seria koktajli Formuła 1 może być używana przez każdego. Bez względu na to, czy Twoim celem jest kontrola wagi lub utrzymanie zdrowego odżywiania, napoje Formuła 1 mogą poszczycić się doskonałymi wynikami wśród milionów osób. Formuła 1 może pomóc w osiągnięciu zdrowej i zbilansowanej diety, zapewniając konieczne składniki odżywcze zawarte w tabletkach Formuła 2 Multiwitaminy oraz Błonnik i Zioła. Produkty Odżywiania Podstawowego Herbalife zapewniają 100% zalecanego dziennego spożycia (RDA) witamin oraz minerałów, a także uzupełniają codzienne spożycie błonnika. Kiedy nie masz czasu na przygotowanie smacznego napoju, nie pomijaj posiłku. Weź Baton Formuła 1, a wtedy uzyskasz najlepiej zbilansowane spożycie niezbędnych składników odżywczych w zdrowym posiłku.

ODŻYWIANIE NADWAGA NIEDOWAGA

Zrozumienie Koła Odżywiania

Koło Odżywiania Herbalife wskazuje, w jaki sposób zakres produktu może doskonale dopasować się do zdrowego i aktywnego życia.

Zacznij od Produktów Odżywiania Podstawowego Herbalife. Te podstawowe produkty są przeznaczone dla każdego i stanowią źródło zbilansowanej diety. W zależności od Twojego stylu życia oraz płci, dostępne są różne produkty Odżywiania Ukierunkowanego. Asortyment produktów obejmuje Energię, Sport i Fitness, a także produkty Odżywiania Zewnętrznego w trosce o piękno Twojego ciała. Wszystkie produkty Herbalife są opracowane w celu wsparcia zdrowego i aktywnego życia.

 

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544