Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Herbalife

logo herbalifeHerbalife

" Założona w 1980 roku firma Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 31 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie.

 

 

Herbalife to:

  • skuteczna kontrola wagi
  • wsparcie aktywnego stylu życia
  • udoskonalone odżywianie
  • wzmocnienie ochrony i doskonała pielęgnacja skóry, ciała i włosów
  • możliwość uzyskiwania dochodów

Produkty opracowane przez specjalistów myślą o Tobie i Twoim sukcesie. Produkty Herbalife zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.

Eksperci, którym możesz zaufać.
Najwyższa jakość produktów i utrzymanie jej najwyższych standardów Herbalife zawdzięcza Radzie Naukowej i Laboratorium Odżywiania Komórkowego przy Uniwersytecie Kalifornijskim. Wielu znakomitych naukowców codziennie udoskonala produkty poprzez ich ciągłe testowanie i badania.

Wsparcie na którym możesz polegać.
Zespół ponad miliona Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już w ponad 73 krajach na całym świecie (roczna sprzedaż detaliczna to około 4,5 miliarda dolarów amerykańskich) gwarantuje Ci pełne wsparcie i opiekę, abyś odniósł swój sukces. Kiedy już zdecydujesz się na taką zmianę będziemy dumni z tego, że możemy Ci służyć i pomagać na każdym kroku, wtedy kiedy będziesz tego potrzebował.

Dzięki wysokiej jakości produktom Herbalife i wsparciu specjalistów, także Ty możesz czuć się i wyglądać lepiej.
Misją Herbalife jest zmieniać życie ludzi zapewniając im najwyższej jakości produkty odżywcze i do kontroli wagi oraz jak najlepsze możliwości biznesowe w sprzedaży bezpośredniej.


Co pisze WIKIPEDIA o Herbalife ? Kliknij i sprawdź

 

Mark Ponad 31 lat temu Mark Hughes założył w Los Angeles firmę Herbalife, która miała pomagać ludziom w odkryciu optymalnego poziomu zdrowia dzięki odpowiedniemu odżywianiu. Dzięki licznym podróżom po świecie i współpracy z uznanymi naukowcami i lekarzami, udało mu się znaleźć prostą, skuteczną metodę odpowiedniego odżywiania organizmu, osiągnięcia idealnej wagi i jej utrzymania, co w konsekwencji prowadzi do poprawy samopoczucia, zmiany stylu życia i ogólnego wellness.

Zebraliśmy gremium uznanych naukowców i ekspertów ds. odżywiania, którzy jako Rada Naukowa Herbalife, w oparciu o najnowsze odkrycia nauki, liczne badania oraz starożytną wiedzę o ziołach i roślinach opracowali spektrum zdrowych programów oraz ukierunkowanych na klientów produktów, które posiadają najwyższą, gwarantowaną jakość.
Żyjesz w pośpiechu, nie jadasz regularnie, odczuwasz zmęczenie, stres, nie masz czasu na aktywność fizyczną i odpoczynek. Dla wygody jadasz 'fast-foody', często sięgasz po słodycze lub przekąski, stosujesz leki w celu uśmierzenia bólu, pokonania bezsenności i ogólnego złego samopoczucia.
Nasza filozofia zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nazywamy to optymalnym żywieniem., które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej i witalnej osoby, którą zamierzasz być.

 

założenia herbalifeMisją Herbalife jest zmieniać życie ludzi zapewniając im najwyższej jakości produkty odżywcze i do kontroli wagi oraz jak najlepsze możliwości biznesowe w sprzedaży bezpośredniej. NASZA WIZJA:  Zmieniamy Życie Ludzi. NASZA MISJA: Zmieniać życie ludzi dostarczając najlepsze możliwości w biznesie sprzedaży bezpośredniej oraz najlepsze na świecie produkty odżywcze i do kontroli wagi.

W jaki sposób Herbalife zmienia życie ludzi?
Codziennie od ponad 31 lat Herbalife odnosi sukcesy, w niezwykły sposób pomagając milionom ludzi takich jak Ty, udoskonalać swoje życie poprzez:

  • wysokiej jakości produkty stworzone w wyniku połączenia tego co najlepsze w naturze i nauce po to, aby ułatwić nam właściwe odżywianie,

  • możliwość odniesienia sukcesu finansowego - wspomaganie ludzi w osiąganiu zamierzonych celów, spełnianiu ambicji i uzyskiwaniu dochodów.

Dobrostan (well-being)
To coś więcej niż bycie szczęśliwym, zdrowym, w formie i zamożnym finansowo. To uczucie spełnienia i satysfakcji w każdym obszarze Twojego życia. To możliwość spędzania czasu z tymi, których kochasz, to zadowolenie z pracy, którą wykonujesz, to w końcu zadowolenie z tego kim jesteś, jak wyglądasz i co robisz. Dobrostan (well-being) to podstawa wspaniałego życia i on jest właśnie kwintesencją misji Herbalife.

Nasza filozofia zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nazywamy to optymalnym żywieniem, które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej i witalnej osoby, którą zamierzasz być.

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544