Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

H3O PRO™

Wspiera wyjątkowe osiągnięcia

Podstawowe korzyści:

  • nawodnienie
  • energia i wytrzymałość
  • absorpcja
  • ochrona antyoksydantów
  • orzeźwiający i delikatny smak
  • bez sztucznych słodzików, substancji wzmacniających smak i konserwantów
h3o

 

Podczas ćwiczeń wymagamy więcej od naszego organizmu, dlatego też ważne jest byśmy go wspierali i dostarczali wszystko, czego potrzebuje. Z napoju izotonicznego H3O Pro™ otrzymujesz o wiele więcej niż z dostępnych na rynku innych marek. Opracowany przy współpracy z ekspertami od odżywiania sportowego H3O Pro™ jest innowacyjnym napojem izotonicznym wspierającym wyjątkowe osiągnięcia.

Wyjątkowe osiągnięcia - wyjątkowy smak!
Dla wielu ludzi uprawiających sport smak jest decydującym czynnikiem w wyborze odpowiedniego napoju sportowego. Ważne jest, by nie pozostawiał on niesmaku - Herbalife wzięła to pod uwagę po przeprowadzeniu obszernych testów smakowych. H3O Pro™ nie zawiera sztucznych dodatków smakowych, substancji słodzących czy konserwantów i nie wytwarza przesłodzonego smaku, który dla niektórych ludzi jest przytłaczający i mdlący - to unikatowa cecha!

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544