Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Fiberbond

Aktywny błonnik Fiberbond to doskonały spalacz tkanki tłuszczowej. Jej nadmiar to nie tylko kwestia niedoskonałej sylwetki, ale również przyczyna powstawania różnych chorób. Najczęstszą przyczyną nadwagi jest zbyt duża wartość energetyczna pożywienia w stosunku do potrzeb organizmu. Łatwo jest więc przybrać na wadze, natomiast pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez zmiany nawyków żywieniowych jest trudne i nie zawsze przynosi pożądane rezultaty.
Fiberbond pomaga pozbyć się tych zbędnych kilogramów. Zmniejsza wchłanianie spożytych tłuszczy w układzie pokarmowym i sprawia, że czujemy się syci przez dłuższy czas bez ochoty na podjadanie między posiłkami. Jest to świetne uzupełnienie niskokalorycznej diety ubogiej w błonnik.
fiberbond

 

Fiberbond usprawnienia proces trawienia i wydalania tłuszczy z organizmu.. Likwiduje złogi i pomaga oczyścić przewód pokarmowy,.

Fiberbond zmniejsza uczucie głodu, a tym samym ogranicza ilość spożywanych przez nas przekąsek. Zapobiega zaparciom, zwiększając perystaltykę jelit. Zapewnia przyjazne środowisko dla rozwoju flory bakteryjnej przewodu pokarmowego.
Zawiera przewagę błonnika nierozpuszczalnego.


Działanie i korzyści
  • Daje uczucie sytości przez dłuższy czas
  • Poprawia trawienie
  • Zapobiega powstawaniu nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej.
  • Wspiera proces utraty wagi

Polecane dla osób:

  • Redukujących wagę
  • Mających zaparcia
  • Oczyszczających Swój organizm

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544