Herbalife Family Foundation Inteligentne Odżywianie Herbalife lagalaxy Niteworks H3O PRO

Cell Activator

Codziennie pomaga komórkom w wykorzystaniu niezbędnych składników odżywczych

Podstawowe korzyści:

  • pomaga w wykorzystaniu składników odżywczych
  • dodaje witalności każdej komórce
  • optymalizuje poziom energii każdej komórki
cell activator

 

NOWY Cell Activator wspomaga komórki Twojego organizmu w optymalnym funkcjonowaniu, aby mogły one pozyskać wszystkie najlepsze składniki odżywcze z pokarmów, które spożywasz!

Twoje komórki potrzebują odpowiedniej gamy specyficznych składników odżywczych, by móc uwalniać energię. Wszystko co robisz, począwszy od oddychania, przez poruszanie się, aż do myślenia wymaga stałego dopływu energii. Ale nawet jeżeli troszczysz się o swój organizm, jesz dużo warzyw i regularnie ćwiczysz, to istnieje wiele czynników, takich jak zanieczyszczenia, wysoki poziom stresu oraz powolny proces trawienia, przez które organizm nie otrzymuje i nie wykorzystuje wszystkich potrzebnych mu składników odżywczych.

Na szczęście możemy temu zaradzić... Zioła, rośliny, witaminy z grupy B oraz minerały, które znajdują się w Cell Activatorze działają jak "pomocnicy" sprawiając, że niezbędne składniki odżywcze dostarczane w pokarmach i suplementach, zostaną wykorzystane przez nasze komórki.

Przepisy na Koktajle

Koktajle


Smak Owoców
Brzoskwiniowy
Cappucino
Jabłkowy
Czekonan
Moc Kiwi

Więcej

Konsultacje

Jeżeli jesteś osobą która chce zdrowo i skutecznie schudnąć, poprawić stan zdrowia, poziom energii lub ma problemy z niedowagą i nie wiesz jak przytyć, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dieta dla Ciebie.Więcej

Kontakt

tel. 509 049 544